Головна Право На території Заболотцівської територіальної громади запрацювала ще одна поліцейська станція

На території Заболотцівської територіальної громади запрацювала ще одна поліцейська станція

Сьогодні, 25 травня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» розпочала роботу поліцейська станція у селі Заболотці (Заболотцівська  територіальна громада).

Участь в урочистому відкритті взяли начальник відділу дільничних офіцерів поліції Управління превентивної діяльності поліції  Львівщини підполковник поліції Роман Гранківський, голова Заболотцівської територіальної громади Марія Дискант, а також мешканці громади.

Поліцейська станція розташована на вулиці Шевченка, 3. Обов’язки поліцейського офіцера громади виконуватиме майор поліції Михайло Тимкевич, який пройшов спеціалізоване навчання.

Головним завданням правоохоронця  є забезпечення правопорядку на ввіреній території та створення безпечного середовища для кожного мешканця громади. Поліцейський забезпечений службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку та всім необхідним для несення служби.

На Львівщині запрацювала ще одна поліцейська станція

Щоб краще орієнтуватися у потребах мешканців та негайно реагувати на їхні звернення, поліцейський офіцер проживатиме на території громади та буде доступним для громадян цілодобово.

До основних обов’язків поліцейського офіцера громади належать підтримання публічного порядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, превентивна робота тощо.  Оцінювати діяльність поліцейського офіцера будуть самі мешканці.

На території Заболотцівської територіальної  громади проживає понад 6 тисяч осіб.

Нагадаємо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми про співпрацю. Головна мета проекту – створити безпечне середовища для кожного з мешканців.

Відділ комунікації поліції Львівської області