Головна Право На Самбірщині правоохоронці місцева вдала та керівники «Галсільлісу» обговорили стан протидії незаконним...

На Самбірщині правоохоронці місцева вдала та керівники «Галсільлісу» обговорили стан протидії незаконним рубкам дерев на території району

У п’ятницю, 23 листопада 2018 року, у Самбірській місцевій прокуратурі проведено міжвідомчу нараду, на якій обговорено стан виявлення фактів незаконних рубок дерев на території Старосамбірського району, притягнення винних осіб до відповідальності.

Йдеться, зокрема, про злочини, вчинені у лісовому фонді, ввіреному Старосамбірському ДЛГП «Галсільліс».

Так, у нараді взяли участі керівники правоохоронних відомств, органів державної влади Старосамбірського району та керівники ОСК ЛГП «Галсільліс» та Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс», а також представники контролюючих органів.

Керівник Самбірської місцевої прокуратури Євген Заходило зазначив, що упродовж листопада цього року у засобах масової інформації набули широкого розголосу повідомлення про самовільні рубки дерев на території Старосамбірського району.

«Такі інформації стали підставою для внесення відомостей в ЄРДР. Зареєстровано три кримінальних провадження, передбачених ч.1 ст.246 КК України (незаконна порубка лісу), а також проводиться розслідування фактів службової недбалості працівниками Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» (ч.1 ст. 367 КК України)», – додав керівник місцевої прокуратури.

За результатом проведеної наради розроблено комплекс спільних заходів, спрямованих на виявлення та притягнення винних осіб до відповідальності.

Також ініційовано проведення ревізії у всіх лісництвах вказаного підприємства, з метою виявлення фатів самовільних рубок на території вказаного лісового фонду.

Прес-служба прокуратури Львівської області