Головна Право Не дайте себе ошукати: поліцейські Львівщини посилюють заходи щодо запобігання шахрайствам

Не дайте себе ошукати: поліцейські Львівщини посилюють заходи щодо запобігання шахрайствам

9 серпня, у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області відбулася міжвідомча нарада у рамках інформаційної кампанії щодо протидії шахрайствам, зокрема, стосовно осіб похилого віку.

В нараді взяли участь правоохоронці на чолі з т.в.о. заступника начальника поліції Львівщини Романом Турчаком, представники Львівської обласної військової адміністрації, Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області та Львівського обласного центру соціальних служб, а також співробітники банків.

Учасники наради обговорили найпоширеніші схеми шахрайства – зокрема, коли невідомі називаються працівниками банків та вимагають від громадян персональні дані карток нібито для розблокування картки чи зарахування фінансової допомоги, після чого з карткових рахунків потерплих зникають грошові кошти. Крім того, чимало шахрайств здійснюється через фішингові сайти, на які потерпілі потрапляють через надіслані шахраями посилання або СМС під час купівлі чи продажу товарів онлайн.

Для підвищення ефективності заходів щодо запобігання та протидії шахрайствам Національною поліцією України розроблено спеціальні буклети, постери, білборди, де розміщено інформацію про те, як не стати жертвою шахрайства та куди звертатися, якщо вас ошукали.

Ознайомитися з цими інформаційними матеріалами громадяни можуть у приміщеннях підрозділів поліції Львівщини, поштових відділеннях, банках та інших громадських місцях.

Також правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу з мешканцями, попереджаючи, як не стати жертвою шахраїв.

Не дайте себе ошукати!

Відділ комунікації поліції Львівської області