Головна Право Очільник прокуратури відвідав установу виконання покарань на Львівщині – cкарг від засуджених...

Очільник прокуратури відвідав установу виконання покарань на Львівщині – cкарг від засуджених не було

741

У четвер, 22 листопада, Юрій Квятківський, спільно з керівництвом Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та працівниками прокуратури, здійснив плановий робочий виїзд у Дрогобицьку виправну колонію №40.

Передусім, під час інспектування прокурор області побував у секторі максимального рівня безпеки для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі, що введений у експлуатацію цьогоріч у жовтні.

Під час спілкування із в’язнями з’ясувалось, що їх умови тримання, забезпечення харчуванням та медичним обслуговуванням є задовільними.

Скарг від засуджених не було.

Очільник прокуратури області теж відзначив створення в’язням належних матеріально-побутових умов, що відповідають правилам санітарії та гігієни.

Водночас, отримано одне усне звернення від засудженого з приводу виконання вироку суду щодо нього. Розпочато перевірку.

За результатами огляду приміщень сектору та харчоблоку виправної колонії, Юрієм Квятківським зосереджено увагу на завершенні облаштування кімнати для короткострокових побачень переговорними пристроями, а також облаштуванні окремих приміщень установи припливно-витяжною вентиляцією.

Зазначимо, що схожий візит заплановано незабаром провести ще у Личаківській виправній колонії №30.

Прес-служба прокуратури Львівської області