Головна Право Підліток допоміг поліцейським врятувати 69-річна львів’янку

Підліток допоміг поліцейським врятувати 69-річна львів’янку

16-річний Артур з вулиці Ганкевича, вчора близько 17-ї години, викликав патрульних

Він почув за стінкою крик сусідки. Двері вона не відчинила, тоді він розібрав вентиляційну решітку і через неї почав спілкуватися з жінкою. Артур дізнався, що вона поралася на кухні і впала з драбини. Тепер не може поворушитися.
Тоді хлопець порадившись з татом, викликав поліцію. Через 4 хвилини екіпаж роти тактико-оперативного реагування був на місці.

Поліцейських Романа Козового, Остапа Іващика та Олександра Демчину зустрів підліток з молодшою сестрою. Він ще раз усе розповів та показав де живе самотня жінка.

Двері в квартиру були зачиненими, крик жінки було чутно і на вулиці. Поліцейські знайшли у сусідів драбину і піднялися на другий поверх. Через вікно вони побачили, що жінка лежить на підлозі у кухні і не ворушиться. На місце події одразу викликали швидку.

Інспектор Козовий відтиснув з-за допомогою підручних засобів вікно і потрапив до помешкання. Слідом зайшли напарники.

69-річна львів’янка розповіла, що наводила лад в квартирі і впала з драбини. Усі її спроби поворушитися виявилися марними. Поліцейські зафіксували львів’янку у стабільному положенні. До приїзду медиків вони продовжували спілкуватися із нею.

Лікарі повідомили, що у жінки підозра на перелом шийного відділу хребта і вона потребує шпиталізації. ТОРівці допомогли знести її до карети швидкої і супроводили до медичного закладу, оскільки були серйозні ускладнення в русі.

Дякуємо Артурові за рішучі дії і небайдужість, а також батькам за правильне виховання!

Патрульна поліція Львівщини