Головна Право Поліцейські Львівщини проводять правовиховні  бесіди із школярами

Поліцейські Львівщини проводять правовиховні  бесіди із школярами

Працівники ювенальної превенції поліції Львівщини проводять профілактичну та роз’яснювальну  роботу з учнями загальноосвітніх навчальних закладів, а  також їх батьками, щодо правопорушень серед неповнолітніх та відповідальності за їх вчинення.

Зокрема, у Червонограді старший інспектор сектору ювенальної превенції Червоноградського відділу поліції майор Ірина Панасюк провела заходи- бесіди для учнів 9-х класів, на яких піднімалися питання тютюнопаління (в тому числі, й куріння електронних сигарет), вживання алкоголю та використання нецензурної лексики. Також обговорювалися питання законодавчої бази, кримінальної та адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень. Не оминули у бесідах тему карантину та обов’язкового носіння масок у громадських місцях і приміщенні школи.

Поліцейські Львівщини проводять правовиховні  бесіди із школярами

Загалом, працівники ювенальної превенції поліції Львівщини постійно проводять профілактичну роботу зі школярами. Під час зустрічей поліцейські розповідають дітям про правила безпечної поведінки на дорогах,  роз’яснюють правила дорожнього руху.

Крім того, однією з найактуальніших тем залишається протидія булінгу. Правоохоронці пояснюють, що дитина, яка є жертвою булінгу, не повинна боятися просити допомоги у дорослих (батьків, вчителів, шкільних психологів), а ті, своєю чергою, мають повідомляти про такі факти поліцію. Якщо булінг вчинений особою віком до 16 років, передбачену Законом відповідальність несуть батьки, а після 16-річого віку правопорушник відповідає особисто.

Поліцейські Львівщини проводять правовиховні  бесіди із школярами

Також під час таких бесід нерідко піднімається проблема насильства у сім’ї. Правоохоронці нагадують дітям, як поводитись у таких ситуаціях і куди звертатись по допомогу.

Відділ комунікації поліції Львівської області