Головна Право Поліцейські Львівщини пояснюють людям похилого віку, як не стати жертвою шахраїв

Поліцейські Львівщини пояснюють людям похилого віку, як не стати жертвою шахраїв

19 вересня, дільничні офіцери поліції Львівського районного управління поліції № 1 спільно з працівниками Департаменту кіберполіції відвідали Львівський геріатричний пансіонат та провели бесіди про запобігання шахрайствам.

Правоохоронці розповіли присутнім, які є види шахрайства, як не стати жертвою шахраїв та куди звертатися, якщо ви все-таки стали його жертвою.

Зокрема, поліцейські роз’яснили людям похилого віку, як діяти, коли невідомі повідомляють їм по телефону, що родич нібито потрапив в ДТП та терміново необхідні гроші на лікування. Насамперед, не панікуйте, зв’яжіться з родичем, про якого йдеться, а також у жодному разі не передавайте гроші незнайомцям.

Також літні люди часто стикаються з шахраями, які телефонують від імені банку та вимагають надати персональні дані банківських карток. Правоохоронці ще і ще раз нагадують: за жодних обставин не надавайте незнайомцям дані своєї банківської карти (CVV-код, термін дії, пароль), а також не переходьте на сумнівні посилання, які вам надходять в онлайн-чатах чи СМС.

Якщо ви стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте до поліції на оперативну лінію 102. Чим раніше поліцейські почнуть розшук шахрая, тим вища ймовірність його затримання та притягнення до відповідальності.

Не дозвольте себе ошукати!

Відділ комунікації поліції Львівської області