Головна Право Поліцейські врятували літню жінку, яка заблукала в лісі неподалік Новояворівська

Поліцейські врятували літню жінку, яка заблукала в лісі неподалік Новояворівська

Зараз загрози її життю та здоров’ю немає.

20 червня, близько 18.00, до поліції найшло повідомлення від жінки, яка зараз перебуває за кордоном, про те, що її 74-річна матір заблукала в лісі поблизу Новояворівська та погано себе почуває.

До розшуків літньої жінки були залучені співробітники усіх служб Яворівського районного відділу поліції та рятувальники. Пошукові групи «прочісували» лісовий масив та обстежували його за допомогою безпілотника. Також правоохоронці постійно підтримували телефонний зв’язок з жінкою, розпитували, що вона бачить чи чує, щоб зорієнтуватися, де саме вона перебуває.

Близько 22.00 оперативники кримінальної поліції виявили жінку, яка перебувала в безпорадному стані, та спільно з рятувальниками транспортували її до карети швидкої допомоги.

Поліцейські Львівщини закликають мешканців ретельно готуватись до походів у ліс. Основні поради – заздалегідь вивчайте та розробляйте маршрути, майте з собою засоби зв’язку, попереджайте рідних та близьких про свої плани. У малознайомих місцях в нагоді стануть карта та компас, а також навички користуватись ними.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області