Головна Право Президент призначив ще одного суддю Буського райсуду

Президент призначив ще одного суддю Буського райсуду

Президент України Петро Порошенко підписав 4 укази про призначення суддів, зокрема у Львівській області. Відповідні документи оприлюднено на офіційному сайті глави держави.

А згідно з Указом Президента №295/2017 призначено на посаду судді Буського районного суду – КОСА Ігоря Богдановича.

Журналісти «Буського медіа порталу» проаналізували оприлюднену деклараціїю на сайті Єдиного державного реєстру декларацій Ігора Коса. Отже, за 2016 рік працюючи в Буському районному суді Ігор Кос заробив 187 тисяч 183 гривень, а також повернув депозит у сумі 45 тис грн., зареєстрував проценти 8 тис. 924 гривень. Дружина судді заробила за основним місцем роботи в Управлінні майном спільної власності Львівської обласної ради 94 тисячі 419 гривень, а також має картковий рахунок (кредитний ліміт) у розмірі 15 тисячі 500 гривень.

Ігор Кос обходиться без житла. Дружина судді задекларувала квартиру площею 106 кв.м, яку її надає інша особа у безплатне користування. Ігор Кос має у власності легковий автомобіль марки SKODA моделі FABIA 1.2 (1200), 2006 року випуску.

Нагадаємо, що у кінці червня цього року Президент Петро Порошенко призначив суддею Буського райсуду Ганну Шендрікову. Про це йдеться у відповідному указі №157/2017.

Ганна Шендрікова, як і Ігор Кос до призначення працювали суддями у Буському райсуді. Тому для них це призначення не нове. Згідно Конституції України їхні повноваження, які були строком на п’ять років, завершились, тому Президент України своїм указом їх поновив.