Головна Право Правоохоронці забезпечили публічний порядок під час святкування Нового 2023 року на Львівщині

Правоохоронці забезпечили публічний порядок під час святкування Нового 2023 року на Львівщині

За першу добу 2023 року до поліції Львівщини надійшло 1403 звернень та повідомлень від громадян – усі вони опрацьовані, грубих порушень публічного порядку не виявлено. Щодо 42 водіїв, котрі керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, поліцейські склали протоколи про адміністративні правопорушення. 

Правоохоронці й надалі несуть службу у посиленому режимі і закликають мешканців Львова та області, а також гостей нашого міста не порушувати публічний порядок та бути взаємоввічливими. Не зловживайте спиртним і поводьтесь відповідально.

Нагадуємо, що на території Львівщини комендантська година діє з 00.00 до 05.00!

Окрім того, нагадуємо про адміністративну відповідальність за продаж та використання піротехнічних засобів!

У випадку відключень подачі електроенергії правоохоронці повідомлятимуть про повітряну тривогу через гучномовці – прохання не ігнорувати сигнали оповіщення!

Поліцейські закликають водіїв – не зловживайте спиртним та ретельно дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

У випадку, якщо ви стали жертвою чи очевидцем скоєння злочину або правопорушення, повідомляйте про це на оперативну лінію 102, у територіальні підрозділи поліції, або звертайтесь до поліцейських безпосередньо на вулиці. У такий самий спосіб повідомляйте про підозрілі предмети, виявлені у публічних місцях.

Безпечних свят!

Відділ комунікації поліції Львівської області