Головна Право Профільна депутатська комісія визначила кандидатів до складу поліцейських комісій Нацполіції та поліції...

Профільна депутатська комісія визначила кандидатів до складу поліцейських комісій Нацполіції та поліції охорони у Львівській області

У четвер, 2 лютого, під час засідання постійної комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань депутати підтримали кандидатури Ірини Яремко та Романа Гоменюка, як претендентів до складу поліцейських комісій Головного управління Національної поліції у  Львівській області та Управління поліції охорони у Львівській області.

Комісії при правоохоронних органах формуються на конкурсних засадах для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції. Львівська обласна рада оголошувала конкурс щодо обрання представників громадськості до складу до обох поліцейських комісій, прийом документів від кандидатів завершився 1 лютого.

Перед голосуванням члени профільної депутатської комісії заслухали інформацію про кандидатів, проаналізували їхній фаховий рівень, досвід роботи у правоохоронній сфері та громадському секторі, опрацювали надані кандидатами документи та рекомендації.

За підсумками голосування, до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Львівській області рекомендовано волонтерку Ірину Яремко.

До складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Львівській області депутати рекомендували обрати керівника благодійного фонду «Легіон світла» Романа Гоменюка.

Голова постійної комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій Сумало наголосив, що комісія рекомендуватиме винести кандидатури Ірини Яремко та Романа Гоменюка на розгляд чергової сесії обласної ради. Остаточне рішення щодо обрання представників від громадськості до поліцейських комісій депутати приймуть під час найближчого сесійного засідання.