Головна Право Просимо допомогити найти Шевців Ганну Миколаївну

Просимо допомогити найти Шевців Ганну Миколаївну

11 квітня 2005 року в Буський РВ УМВС України з письмовою заявою звернувся гр. Шевців Роман Володимирович про те, що 07.04.2005 року його дружина Шевців Ганна Миколаївна, 15.11.1960 р. народження, зранку пішла на роботу і додому не повернулась. На даний час її місцезнаходження невідоме.
    07.04.2005 року біля 08 год. З0 хв. Шевців Г.М. вийшла з дому в с.Яблунівка Буського району, звідки маршрутним таксі доїхала у с.Кізлів, де зійшла і рознесла квитанції на хуторі Думниця – приблизно о 10 год. та на хуторі Вила — приблизно о 12 год. Звідти по дорозі Кудирявці-Милятин Шевців Г.М. зайшла в кафе «Орхідея», що в с.Новий Милятин, звідки пішла у невідомому напрямку, додому та на роботу не повернулась. Дотепер місцеперебування Шевців Г.М. невідоме, її тіло не виявлено.
    Прикмети: зріст 165-168 см, худорлявої тілобудови, волосся темне, стрижка коротка, очі темні, брови вузькі. На верхній щелепі, спереду, мала три зуби з металу жовтого кольору, у вухах золоті сережки у вигляді еліпса, на правій руці золота обручка та золотий перстень з двома кульками. В день зникнення Шевців Г.М. була одягнута у довгий плащ із тканини темно-зеленого кольору, довгу спідницю чорного кольору, кофту блакитного кольору, туфлі чорного кольору, при собі мала жіночу сумочку через плече, в якій були її паспорт, паспорт її чоловіка Шевціва Романа Володимировича, а також гроші в сумі приблизно 600 доларів США і 1000 гривень та квитанції на оплату за спожиту електроенергію мешканців с.Кізлів і хутора Думниця.
    Всім, кому що-небудь відомо про вказану особу і її можливе місцеперебування, просимо терміново повідомити в Буський РВ ГУМВСУ: (0264) 2-10-91, 2-16-38 або 102.