Головна Право Протягом доби 18 серпня вогнеборці Львівщини двічі залучались на ліквідації пожеж у...

Протягом доби 18 серпня вогнеборці Львівщини двічі залучались на ліквідації пожеж у житлових будівлях

Львівська область: протягом доби рятувальники двічі ліквідовували пожежі в житлових будівлях

Протягом доби 18 серпня вогнеборці Львівщини двічі залучались на ліквідації пожеж у житлових будівлях. Так, зокрема, о 19:46 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в в м. Червоноград на вул. Грушевського, 19 Червоноградського району .
Пожежа виникла в квартирі на другому поверсі чотирьохпоперхового житлового будинку.
До місця події було направлено вогнеборців 33- ої державної пожежно-рятувальної частини м. Червоноград. О 19:57 рятувальники локалізували пожежу та о 20:03 ліквідували повністю. Внаслідок пожежі вогонь знищив речі домашнього вжитку на площі 10 кв.м. До ліквідації пожежі залучили 7 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.
Цього ж дня о 22:43 надзвичайники Львівщини отримали повідомлення про пожежу в м.Винники на вул. Винниченка, 24 Львівського району. Пожежа відбулась в цегляному житловому будинку, критому шифером, розміром 4×5 м. До місця події виїхали вогнеборці 61-ої державної пожежно-рятувальної частини м.Винники. О 22:58 рятувальники локалізували пожежу, та о 23:05 ліквідували повністю. Внаслідок пожежі вогонь знищив диван площею 3 кв.м.
До ліквідації пожежі залучили 4 чоловіка особового складу та 1 одиницю спецтехніки.
Внаслідок пожеж ніхто не постраждав.
Подобається

 

Коментувати
Поширити