Головна Право Речники правоохоронних відомств Львівщини покращували координацію міжвідомчої співпраці та навички комунікації

Речники правоохоронних відомств Львівщини покращували координацію міжвідомчої співпраці та навички комунікації

У Львові 13 липня відбувся Форум міжвідомчої співпраці органів сектору цивільної безпеки Львівщини у сфері медіа та комунікації, організований Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України.

Участь у заході взяли керівники та співробітники відділів комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області, Львівської обласної військової адміністрації, Управління патрульної поліції, регіональних підрозділів прокуратури, Служби безпеки України та Бюро економічної безпеки України.

Спікерами виступили голова регіонального представництва КМЄС у Львові Ханнелоре Вальєр, радник КМЄС із стратегічних комунікацій Хассе Резенбро, а також експерти КМЄС із стратегічних комунікацій Оксана Ушакова та Олексій Свищук.

Учасники форуму працювали над удосконаленням професійних навичок щодо планування та координації діяльності, пов’язаної з медіа, комунікацією та взаємодією з громадськістю, а також для покращення міжвідомчої співпраці та взаємодії з ЗМІ.

«Ми вважаємо, що прес-секретарі є вагомою ланкою, що з’єднує правоохоронні органи та суспільство. Ось чому ми хочемо підтримати їх і сприяти міжвідомчій співпраці та обміну досвідом. Такі заходи ми проводитимемо й надалі», – зазначила Ханнелоре Вальєр, керівник Львівського регіонального офісу КМЄС.

 

Відділ комунікації поліції Львівської області