Головна Право Рятувальники Львівщини провели урок з мінної безпеки

Рятувальники Львівщини провели урок з мінної безпеки

Історично склалось, що на Львівщині, часто знаходять вибухонебезпечні предмети минулих війн. Натрапляють на застарілі боєприпаси, зазвичай в різних місцях. Однак, незважаючи на розміри та значний вік, ці знахідки, і надалі несуть загрозу для життя.

Тому, 28 січня фахівці Головного управління ДСНС України у Львівській області провели для учнів Ліцей імені Івана Пулюя, що у Львові, Всеукраїнський урок з мінної безпеки.
Рятувальники у першу чергу розповіли дітям, які вибухонебезпечні предмети знаходять на теренах Львівщини. Також, розказали про те, яку небезпеку містять вибухонебезпечні предмети та алгоритм дій в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Фахівці ДСНС наголосили, що брати боєприпаси до рук чи розбирати – це життєво небезпечно. Під час свого виступу рятувальники нагадали, що у випадку знаходження предмета ззовні схожого на застарілі боєприпаси необхідно негайно повідомити Службу порятунку за номером “101”.
Співробітники Служби порятунку продемонстрували презентацію про вибухонебезпечні предмети та правила поведінки з ними та на завершення відповіли на запитання дітей.
Рятувальники переконані, що дбати про безпеку підростаючого покоління, навчаючи його правильному поводженню в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих.