Головна Право Рятувальники Львівщини нагадують громадянам правила поведінки під час відпочинку на водних об’єктах

Рятувальники Львівщини нагадують громадянам правила поведінки під час відпочинку на водних об’єктах

В спекотні дні найкращий відпочинок поблизу водойм. Ось чому, питання організації безпечного відпочинку поблизу води є актуальне.

Через нехтування основними правилами безпеки, люди наражають себе на ризик. З метою попередження виникнення лиха, рятувальники Червоноградського, Яворівського та Стрийського районних управлінь ГУ ДСНС України у Львівській області і спільно з представниками Національної поліції цими вихідними провели профілактичні рейди на водних об‘єктах своїх районів.

Під час заходів рятувальники закликали громадян неухильно дотримуватися правил безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм та під час купання.

Водночас, людям нагадали про небезпеку купання та пірнання у непристосованих для цього місцях та закликали не заходити у воду напідпитку.

Під час спілкування особливу увагу рятувальники приділяли батькам із дітьми. Вони закликали у жодному разі не випускати малечу з поля зору і дозволяти їм купатися лише у присутності дорослих.

Аби інформація сприймалася ефективніше, рятувальники вручили громадянам профілактичні листівки та пам’ятки попереджувального характеру.

 Рятувальники Львівщини нагадують громадянам правила поведінки під час відпочинку на водних об’єктах

Рятувальники Львівщини нагадують громадянам правила поведінки під час відпочинку на водних об’єктах Рятувальники Львівщини нагадують громадянам правила поведінки під час відпочинку на водних об’єктах