Головна Право Серед будівельних матеріалів працівники Львівської митниці знайшли понад дві тонни гальмівних дисків...

Серед будівельних матеріалів працівники Львівської митниці знайшли понад дві тонни гальмівних дисків та підшипників

Днями водій однієї з фірми перевізника  з Львівщини прибув на в’їзд в Україну в пункт пропуску «Шегині-Медика». Під час митного контролю надав товаросупровідні документи, згідно з якими він переміщував «Покрівельні матеріали бітумні на основі целюлози з модифікаторами..», в кількості 3000 штук, загальною вагою 19800 кг. Згідно з попереднім повідомленням товар відправлено компанією з Республіки Польщі на адресу одного з ТОВ в м. Київ.

На підставі аналізу та оцінки ризиків було проведено митний огляд переміщуваного товару. За його результатом у вантажному відсіку напівпричепа митники виявили чотири палети, в яких містились не зазначені в товаросупровідних документах гальмівні диски до автомобілів в асортименті та підшипники, загальною вагою  2 535,8 кг.

Так,  водій не вжив заходів до перевірки правдивості зазначених відомостей, а у разі неможливості такої перевірки, не вніс

відповідного запису до міжнародної автомобільної накладної (CMR). Отже він вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, через подання митному органу, як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування, кількості та вартості товарів.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України Товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.