Головна Право Поліцейські Львівщини закликають неухильно дотримуватися карантинних вимог у період прийдешніх свят

Поліцейські Львівщини закликають неухильно дотримуватися карантинних вимог у період прийдешніх свят

З наближенням Різдва  і Нового року правоохоронці нагадують громадянам про необхідність користуватися засобами індивідуального захисту та уникати місць скупчення людей, а підприємців та перевізників закликають й надалі суворо дотримуватися правил карантину.

Також поліцейські наголошують, що від 19 грудня в Україні діятимуть нові карантинні обмеження. Зокрема, заборонено проведення:

–  у закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів;

– у розважальних закладах та закладах громадського харчування – святкових заходів, бенкетів, у музеях та на виставках – приймати відвідувачів, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів;

–  релігійних заходів (у приміщенні – за умови присутності більше однієї особи на 5 кв. метрів, на відкритому повітрі – за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми).

Також буде заборонено роботу закладів громадського харчування від 23.00 до 7.00 та проведення розрахункових операцій після 22.00.  У ніч з 31 грудня на 1 січня робота ресторанів та кафе буде дозволена до 1.00.

«Від початку карантину поліцейські Львівщини щодня контролюють дотримання карантинних обмежень як суб’єктами підприємницької діяльності, так і громадянами. Основна наша мета – попередити і запобігти. Ми проводимо профілактично-роз’яснювальну роботу, закликаємо дотримуватися карантинних вимог, і лише якщо порушник не реагує – документуємо факт правопорушення і складаємо протокол. Що стосується запровадження нових карантинних обмежень та локдауну, можу сказати лише одне – поліцейські, як і раніше, ретельно перевірятимуть дотримання карантинних вимог. Тож закликаю громадян та суб’єктів підприємницької діяльності бути свідомими та дотримуватися протиепідемічних заходів – лише спільними зусиллями ми зможемо перемогти епідемію», – зазначив начальник управління превентивної діяльності поліції Львівщини капітан поліції Василь Семенюк.

Від початку грудня правоохоронці Львівщини задокументували 2043 порушення  карантину, по 1898 фактах з яких складено постанови за перебування громадян у громадських будівлях та транспорті без масок. Також за цей період складено 145 протоколів за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні порушення: 15  – стосовно суб’єктів господарювання, які працювали у заборонений час,  91 – стосовно працівників закладів за обслуговування відвідувачів без засобів індивідуального захисту, 34  – стосовно перевізників тощо.

Усього від початку карантину (11 березня) працівники превенції поліції Львівщини та патрульні поліцейські виявили 6791 факт порушень вимог Постанови Кабінету міністрів України  № 211.

Відділ комунікації поліції Львівської області