Головна Право  Територіальні підрозділи поліції Львівщини отримали ІТ-обладнання від Консультативної Місії Європейського Союзу

 Територіальні підрозділи поліції Львівщини отримали ІТ-обладнання від Консультативної Місії Європейського Союзу

8 квітня у рамках програми «Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України», представники Львівського регіонального офісу КМЄС передали у територіальні підрозділи поліції ноутбуки та обладнання для дистанційного навчання та проведення відеоконференцій.

«Пандемія коронавірусу внесла корективи в роботу усіх підприємств та організацій.  Поліція працює безперервно, проте інколи у нас виникає потреба провести навчання чи конференцію із залученням значної кількості людей – тут нам стане в пригоді обладнання, яке ми отримали від наших партнерів з ЄС. Це є продовженням багаторічної співпраці між Консультативною місією Європейського Союзу та поліції Львівщини. Ми вдячні за цю допомогу та готові до втілення усіх проєктів для розбудови правоохоронної системи України та приведення її до європейських стандартів», – зазначив очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський.

Загалом, у Стрийське районне управління поліції, у Дрогобицький, Яворівський, Червоноградський та Самбірський районні відділи поліції, а також у відділення поліції №1 та №2 Львівського районного управління поліції та у відділення поліції №1 Самбірського районного відділу поліції представники КМЄС передали 29 ноутбуків, 29 портативних накопичувачів пам’яті та 7 комплектів обладнання для проведення відеоконференцій (7 проекторів з екранами та аудіоколонками).

«Усі наші спільні проєкти спрямовані на підвищення рівня довіри громадян до правоохоронців, а також, в умовах пандемії – на забезпечення нормального функціонування поліції. Обладнання, яке ми передали у підрозділи в рамках програми «Покращення  можливостей дистанційної діяльності відділень поліції», сприятиме підвищенню рівня продуктивності та ефективності робочих процесів та дозволить працівникам поліції підвищувати свій професійний рівень під час дистанційного навчання», – зазначила в.о.голови Львівського регіонального офісу КМЄС пані Ульріка Гренерфорс.

Відділ комунікації поліції Львівської області