Головна Право У Львівському районі рятувальники місцевої пожежної команди ліквідували наслідки падіння дерева

У Львівському районі рятувальники місцевої пожежної команди ліквідували наслідки падіння дерева

14 грудня о 21:29 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що на автодорозі поблизу сел. Новий Яричів Львівського району внаслідок ускладнення погодних умов (налипання снігу) впало дерево на проїжджу частину та перешкоджає руху транспорту.

До місця події виїхали працівники місцевої пожежної команди сел. Новий Яричів. За допомогою бензопил місцеві рятувальники порізали дерево, прибрали його з дороги та забезпечили проїзд. Це вже другий випадок за тиждень, коли дана команда залучалася до ліквідації наслідків падіння дерев та забезпечення безперешкодного проїзду автотранспорту по дорозі.
Слід зазначити що місцеві пожежні формування — це перші помічники професійних пожежних, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на території їх громади та є ефективним інструментом для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
Всього на теренах Львівщини сформовано 338 добровільних пожежних формувань, які демонструють високий професіоналізм та оперативність під час ліквідації різних непередбачуваних ситуацій на території їхніх громад.