Головна Право У Львові патрульний, гуляючи з донькою у свій вихідний допоміг затримати ймовірного...

У Львові патрульний, гуляючи з донькою у свій вихідний допоміг затримати ймовірного зловмисника

Патрульний 2 батальйону Іван Ляхович гуляючи з донькою у свій вихідний на вулиці Мазепи, близько 12-ї години дня, помітив хлопця, який біг, а за ним услід — чоловіка

Переслідувач крикнув: “Тримайте його, він вкрав телефон”.

Патрульний миттєво відреагував і наздогнав втікача. Він одразу викликав колег на зміні. Поліцейські, під час поверхневої перевірки, виявили у 20-річного львів’янина згаданий телефон.

34-річний потерпілий розповів, що поставив своє авто на сигналізацію і пішов до колеги. Раптом, брелок сигналізації сповістив, що його автомобіль Mitsubishi Lancer відкрили. Чоловік вибіг і побачив молодого хлопця, який нишпорив в його транспортному засобі.

Невідомий зрозумівши, що його викрили почав втікати. Підбігши до свого автомобіля, чоловік помітив відсутність телефону і почав наздоганяти зловмисника та просити допомоги. На щастя, нагодився наш патрульний.

Патрульний 2 батальйону Іван Ляхович

На місце події викликали слідчо-оперативну групу відділу поліції N°4 Львівського районного управління поліції. За попередньою інформацією, зловмисник використовував сканер для зчитування сигналізації.

Патрульна поліція Львівської області