Головна Право Упродовж  цього тижня прикордонникам Львівщини пропонували 18 разів хабарі, аби безперешкодно перетнути...

Упродовж  цього тижня прикордонникам Львівщини пропонували 18 разів хабарі, аби безперешкодно перетнути державний кордон

Упродовж  цього тижня,  іноземці та українці пропонували прикордонникам 18 разів хабарі, аби безперешкодно перетнути державний кордон України.  Хабародавці намагалися  дати  кошти на загальну суму  5 700 грн,  800  злотих та 15 євро за пропуск через державний кордон України без проходження обсервації чи самоізоляції, за відсутність страхового медичного сертифіката, який покриває витрати пов’язані з лікуванням COVID-19.Та за безперешкодний пропуск через державний кордон тих громадян, у яких були заборони виїзду за кордон.

Неправомірні вигоди пропонували військовослужбовцям Львівського та Луцького прикордонних загонів у міжнародних автомобільних пунктах пропуску «Рава – Руська» «Шегині», «Краківець» та «Ягодин».

Військовослужбовці від хабарів відмовились, натомість – проінформували співробітників Нацполіції щодо можливих ознак злочину передбаченого ч. 1 ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Прикордонники вкотре звертаються до усіх громадян – не порушуйте чинного законодавства України та не намагайтеся втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень! Кордон не місце для корупції!!!

Нагадуємо, що на теперішній час Польща внесена у «червону зону» переліку держав зі значним поширенням COVID-19. Цей перелік щотижня оновлюється Міністерством охорони здоров’я України. Громадяни, які в’їжджають в Україну з країни «червоної зони», переважно мають пройти самоізоляцію. Крім цього, іноземці (крім певних винятків), які в’їжджають в Україну, зобов’язані мати страховку, яка передбачає лікування Covid-19, на весь термін перебування в нашій країні.