Головна Право У Буському районі перевірять законність заготовлення деревини та роботу пилорам, допоможуть легалізувати...

У Буському районі перевірять законність заготовлення деревини та роботу пилорам, допоможуть легалізувати бізнес

Нещодавно відбулося засідання Колегії Львівської облдержадміністрації, де головою ОДА Олегом Синюткою було наголошено на необхідності вжиття рішучих заходів щодо незаконного вирубування лісів, зупинення у районах діяльності нелегальних пилорам.

   Виконуючи доручення голови ЛОДА, 28 липня головою Буської райдержадміністрації Петром Морозом було проведено нараду з керівниками контролюючих органів щодо використання лісових ресурсів на території району та їх продуктів їх переробки.
    Відкриваючи нараду, очільник району наголосив на необхідності проведення ґрунтовного моніторингу проведення вирубок лісу та діяльності пилорам, мебельних цехів, зазначив, що у 2014 році на території області було майже 4,5 тисячі випадків незаконного вирубування лісу, а з початку поточного року незаконно вирубали 1,5 тисячі кубометрів деревини за що до відповідальності було притягнуто 156 посадових осіб.
   «Тому необхідно припинити будь-яку незаконну діяльність у цій сфері, водночас сприяючи веденню легального бізнесу в цій галузі економіки району», – зазначив Петро Мороз.
    Заслухавши запрошених керівників служб, обговоривши ситуацію, яка склалася у районі у цій сфері, головою райдержадміністрації було дано ряд доручень, пов’язаних з проведенням роз’яснювальною інформаційної роботи з суб’єктами господарювання, які займаються заготівлею та переробкою деревини. Також буде сформовано робочу групу, яка відвідає кожну з пилорам, пропонуючи надати послуги з оформлення документів на землю, право власності.
   Водночас будуть проводитися заходи по перевірці легальності отримання деревообробними підприємствами деревини, використання робочої сили, сплати податків, тощо.
    Нагадаємо, що Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства запровадило політику відкритості для громадськості та оприлюднює на офіційному сайті інформацію про місця проведення вирубувань. Йдеться про державні підприємства, яким видано лісорубні квитки, для здійснення діяльності на території місцевих рад області.