Головна Право В пункті пропуску “Краківець” митники завадили незаконному перевезенню через кордон валюти на...

В пункті пропуску “Краківець” митники завадили незаконному перевезенню через кордон валюти на суму понад 11,5 тисяч євро

Працівники Галицької митниці завадили незаконному перевезенню через митний кордон України валюти на суму понад 11,5 тис. євро

У пункт пропуску «Краківець – Корчова» (Львівська обл.) у напрямку «виїзд з України» автомобілем «Volkswagen Passat» прямував 41-річний вінничанин. Для проходження митного контролю громадянин обрав смугу руху «зелений коридор». Під час усного декларування заявив про наявність 6,5 тис. євро. Однак коли автомобіль було виведено із загальної черги, під час митного контролю транспортного засобу митники виявили значну суму валюти: на дні сумочки 5650 доларів США та 16750 євро, що в еквіваленті на 11 529 євро перевищила допустиму для вільного переміщення валюту.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Дозволену для вивезення суму повернуто громадянину.

Нагадаємо, фізична особа ввозить в Україну та вивозить за межі України готівкову валюту і банківські метали в сумі/вартістю, що дорівнює або перевищує в еквіваленті 10000 євро, за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі.