Головна Право Від початку року поліцейські Львівщини розшукали 280 безвісно зниклих дітей

Від початку року поліцейські Львівщини розшукали 280 безвісно зниклих дітей

Від початку 2022 року поліцейські Львівщини розшукали 280 зниклих дітей, 162 з них – малолітні.

«Коли до поліції надходить повідомлення про зниклу дитину, ми не гаємо жодної хвилини – збираємо усю необхідну інформацію про те де, коли, хто та за яких обставин востаннє бачив її, у що була одягнена, прикмети, фото і таке інше. Дитина одразу оголошується у розшук, до якого задіюються співробітники підрозділів ювенальної превенції, а також інших підрозділів поліції. Орієнтування з необхідними доповненнями передаються у територіальні підрозділи, за необхідності ми організовуємо пошукові групи, до яких залучаємо працівників інших служб та місцевих мешканців. Головне наше завдання – розшукати зниклу дитину якомога швидше, бажано, протягом доби. Власне, майже у 70% випадках нам це вдається», – розповіла начальник відділу ювенальної превенції поліції Львівщини Ольга Ковальчук.

Якщо ваша дитина зникла і самостійні пошуки виявились безрезультатними, правоохоронці радять батькам негайно звертатись за допомогою у поліцію – телефонувати на оперативну лінію 102, до дільничного офіцера поліції або безпосередньо у територіальний підрозділ поліції.

«Чим швидше ви повідомите про подію, тим більше шансів розшукати дитину та повернути додому цілою та неушкодженою. Також бажано мати кілька фотографій дитини, співпрацювати з правоохоронцями та надавати усю інформацію, яка допоможе у розшуку», – зазначають у поліції Львівської області.