Головна Право Від початку вересня правоохоронці Львівщини притягнули до відповідальності 128 іноземців-порушників

Від початку вересня правоохоронці Львівщини притягнули до відповідальності 128 іноземців-порушників

Триває операція «Мігрант», спрямована на протидію нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

Так, 22 вересня співробітники відділу поліцейської діяльності №1 Стрийського районного управління поліції спільно з оперативниками управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області та працівниками Головного управління державної міграційної служби у Львівській області виявили у Львові 30-річного громадянина Республіки Конго,  який порушив міграційне законодавство України

Як встановили правоохоронці, іноземець, який проживав у місті Новий Розділ Стрийського району, не виконав раніше прийняте рішення суду про примусове повернення до країни походження із забороною в’їзду на територію України.

Відносно порушника прийнято рішення про поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства Державної міграційної служби України для подальшого видворення з території України.

Загалом, від початку проведення операції  «Мігрант», що триває від 1 вересня,  поліцейські Львівщини виявили 128 іноземців, які порушили законодавство України. До підрозділів Державної міграційної служби України скеровано 45 подань про примусове повернення іноземців у країни походження, 17 подань – про заборону в’їзду в Україну, 5 подань про скасування дозволу на імміграцію.

Найчастіше міграційне законодавство України порушують громадяни Азербайджану, Туреччини, Індії, Грузії, Узбекистану та Росії.

Відділ комунікації поліції Львівської області