Головна Право У Буському районі розшукується зникла безвісті 83-річна жінка

У Буському районі розшукується зникла безвісті 83-річна жінка

12 жовтня 2017 року пішла з дому та досі не повернулась мешканка с.Тур’є Буського району, Шмир (Іванів) Ірина Павлівна 1934 року народження. Була одягнена: в білу хустину з квітками, довгий в’язаний светр переважно вишневого кольору, і чорну коротку куртку. При собі могла мати: сумку сіру і ще ніби плетену.

По словах рідних жінки у неї розсіяний склероз і вона часто не впізнає людей, поривається кудись їхати і когось шукати, і самостійно не зможе повернутись додому.

Рідними було проведено низку заходів для пошуку жінки: обдзвонили автостанції, залізничні станції, лікарні та всіх родичів і знайомих, опитали всіх кого змогли у всіх навколишніх селах – Стовпин, Тур’є, Топорів, Переволочна Буського району (церкви, магазини, люди яких зустрічали), але наразі пошуки не дали результатів. Лише один чоловік повідомив, що бачив подібну бабусю, яка йшла по дорозі в напрямку станції Ожидів. Але, ні на станції ні на переїзді її ніхто не зауважив. Є ймовірність, що вона дійшла до траси і сіла в якусь маршрутку (можливо у Львів). В такому разі коло пошуку розширюється від Бродів до Львова (або і за межі області).

Рідні жінки та правоохоронні органи звертаються до небайдужих громадян, якщо вам відоме місце перебування розшукуваної прохання телефонувати за номерами 067 9615164 або у найближче відділення поліції, або навіть просто на номер поліції 102.