Головна Право У Буську працює у тестовому режимі комплекс автофіксації порушень ПДР

У Буську працює у тестовому режимі комплекс автофіксації порушень ПДР

В Україні активно впроваджують систему автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Ця система з 50 комплексів автофіксації (КАФ) уже частково працює на Київщині, та у деяких інших областях, зокрема і на Львівщині. 

Визначенням місць, де встановлюють КАФи, займається Укравтодор (на трасах державного значення) та органи місцевого самоврядування (на дорогах місцевого значення та в містах).

Наразі Укравтодор визначив 41 місце для встановлення 58 таких комплексів із запланованих 220. 28 з них встановлять на Львівщині, один у Буську та два у Солонці уже працюють у тестовому режимі. Інформацію про їхнє розташування ZAXID.NET надали у Службі автомобільних доріг Львівщини. Місцева влада місця для встановлення приладів автофіксації порушень ще не визначала.

Зазначимо, що зараз КАФи автоматично фіксують лише перевищення швидкості, проте до кінця року система почне фіксувати й інші порушення – приміром, проїзд на червоний сигнал світлофора, порушення правил зупинки чи стоянки, проїзд смугою для громадського транспорту, тротуарами, смугами зустрічного руху тощо.