Головна Право У Буську злодій викрав велосипед та салат

У Буську злодій викрав велосипед та салат

Уродженець Дніпропетровської області у Буську отримав рядків до трьох років позбавлення волі за вчинення крадіжки. Про це «Буському порталу» стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

23 квітня 2017 року чоловік, близько 18.50 рік. з метою вчинення крадіжки, шляхом злому вхідних дверей, проник у підвальні приміщення іншої оосби, що в м. Буську, пл. Ринок,26, звідки таємно викрав велосипед ««Corratec» вартістю 2600,00 гривень, належний останньому, скляну банку 1 л зі смальцем 50 грн., скляну банку 0,5 л зі смальцем домашнім 25 грн., банку 0,350 л із салатом «Аджика» – 20 грн, скляну банку 1 л з домашньою настоянкою 25 грн., завдавши шкоду потерпілому на загальну суму 2720,00 грн.

Допитаний в якості обвинуваченого чоловік себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю і не заперечує проти визнання недоцільним дослідження доказів по даному епізоді, що приймається судом, оскільки обставини викрадення чужого майна з підвальних приміщень іншої особини не оспорюються учасниками процесу і суду немає сумніву у добровільності та істинності їх позицій.

Оцінюючи перевірені докази по справі у їх сукупності, суд прийшов до висновку, що винуватість чоловіка у таємному викраденні чужого майна (крадіжка) вчинена повторно, поєднана з проникненням в інше приміщення, доведено, кваліфікація його злочинних дій за ст. 185 ч. 3 КК України – вірна.

Обираючи світові покарання обвинуваченому, суд враховував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винуватого, який раніше не судимий, обставини справи, які пом’ягшують покарання, щире каяття у вчиненому злочині, разом з тим, згідно ст. 12 КК Ураїни, вчинене кримінальне правопорушення відноситься до тяжкого злочину, а тому вважає, що обравши покарання у вигляді позбавлення волі буде необхідним і достатнім для його виправлення та попередження нових злочинів.

Суд визнав чоловіка винуватим за ст. 185 ч. 3 КК України та визначив покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі.