Головна Право У Львові судитимуть підозрювану в шахрайстві з субвенційними коштами

У Львові судитимуть підозрювану в шахрайстві з субвенційними коштами

Слідчі Шевченківського відділу поліції завершили досудове розслідування  та скерували на розгляд суду матеріали щодо 31-річної мешканки Миколаївського району, яка підозрюється в шахрайстві та підробці документів.

Зловмисницю викрили співробітники Шевченківського відділу поліції спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань у Львівській області. Як встановили правоохоронці, у 2018 році підозрювана, будучи уповноваженою особою одного з фармакологічних підприємств, при укладанні та виконанні додаткових угод до договорів з державними установами (медичними закладами, аптеками тощо), систематично підробляла офіційні документи – зокрема, вносила у звіти неправдиві відомості щодо відпущених лікарських засобів, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню.

В подальшому жінка подавала підроблені звіти в Управління охорони здоров’я Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, таким чином, безпідставно отримавши субвенційні кошти на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за Урядовою програмою «Доступні Ліки», завдавши державному бюджету збитків на загальну суму більше 485 тисяч гривень.

Зловмисниці було  повідомлено про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2,3 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України, а також ч.2 ст.222 (Шахрайство з фінансовими ресурсами) КК України.

Обвинувальний акт скеровано до суду – максимальне покарання, що загрожує підозрюваній – позбавлення волі на строк до п’яти років.

Відділ комунікації поліції Львівської області