Головна Право За фактом загибелі чотирьох осіб на Львівщині поліцейські відкрили кримінальне провадження

За фактом загибелі чотирьох осіб на Львівщині поліцейські відкрили кримінальне провадження

Попередньо встановлено, що люди отруїлись внаслідок загазовування підвалу продуктами гниття картоплі.

9 серпня близько 20.00 на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення він мешканки одного з сіл Львівського району про те, що у своєму підвалі вона виявила чотирьох осіб без ознак життя. За словами заявниці, підвал вона надала в користування своїм знайомим-односельчанам для зберігання овочів.

На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №1 Львівського районного управління поліції №2, експерти-криміналісти поліції Львівщини, група радіаційно-хімічного та біологічного захисту ДСНС у Львівській області, а також працівники санітарно-епідеміологічної служби та фахівці інших служб.

Правоохоронці встановили особи загиблих – мешканців села віком 71, 67, 52 та 56 років – подружня пара та двоє братів. Усі мешканці того ж села.

Також попередньо встановлено, що оскільки підвал був заповнений картоплею, частина якої вже загнила – відбулось загазовування приміщення продуктами гниття, якими, ймовірно, й отруїлись загиблі.

За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за п.1 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України з приміткою «нещасний випадок».

Проводить розслідування, призначені відповідні експертизи, правоохоронці встановлюють обставини події.

Відділ комунікації поліції Львівської області