Головна Право «За і проти»: поліцейські Львівщини навчають підлітків, як протидіяти впливу небезпечних субкультур

«За і проти»: поліцейські Львівщини навчають підлітків, як протидіяти впливу небезпечних субкультур

Інспектор сектору ювенальної поліції Дрогобицького районного відділу поліції лейтенант поліції Вероніка Нерсесова спільно з юристкою Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іванною Пігур відвідали одну зі шкіл Трускавця та провели з учнями цікаву розмову про сучасні молодіжні течії.

Поліцейська та юристка розповіли школярам про поняття субкультур, їхні плюси та мінуси, а також про їх влив на особистість дітей та підлітків. Також дорослі пояснили, в чому може критися небезпека для підлітків, що потрапили у середовище тої чи іншої субкультури, яке часто може бути провокативним та агресивним. Зокрема, через соціальні мережі адміністратори груп можуть закликають молодь до насильства, булінгу, заподіяння шкоди собі або іншим, сіють ненависть та підштовхують до вчинення протиправних дій. Мета таких груп – використання дітей та молоді для дестабілізації внутрішньої ситуації в країні.

Також лектори наголосили щодо відповідальності школярів та їхніх батьків за участь в проросійських неформальних течіях.

Для школярів тема розмови була цікавою та актуальною – вони активно ставили запитання, дискутували, разом з дорослими спільно обговорювали можливі проблемні ситуації.

Поліцейські Львівщини закликають молодь не піддаватися впливу подібних груп, а батькам нагадують – уважно ставтеся до того, з ким ваші діти спілкуються та в яких онлайн-групах перебувають, приділяйте дітям увагу, періодично проводьте з ними бесіди та нагадуйте правила «цифрової гігієни».

Відділ комунікації поліції Львівської області