Головна Право Жителя Жидачева засуджено за ухилення від призову на строкову військову службу

Жителя Жидачева засуджено за ухилення від призову на строкову військову службу

693

За процесуального керівництва Стрийської місцевої прокуратури в порядку ст.291 КПК України, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 27 річного уродженця та жителя м. Жидачів Львівської області, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України, тобто в ухиленні від призову на строкову військову службу.

Встановлено, що вказана особа, перебуваючи на військовому обліку призовників Жидачівського районного військового комісаріату, згідно Указу Президента України за № 33/2018 від 15.02.2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» та визнаний військово-лікарською’ комісією придатним до проходження військової служби, отримавши повістку про явку на конкретну дату до військового комісаріату для відправки в складі визначеної команди до лав Збройних Сил України, для проходження строкової військової служби, не маючи поважних причин неприбуття та правових підстав на відстрочку від призову на строкову військову службу у вказаний термін не з’явився, тим самим ухилився від виконання свого конституційного обов’язку та призову на строкову військову службу.

Відтак, Жидачівським районним судом Львівської області вказану особу визнано винною та з урахуванням ст. 75 КК України, засуджено до 1 року обмеження волі з іспитовим строком 1 рік.

Пресслужба прокуратури Львівської області