Головна Політика 19 грудня відбудеться сесія Буської районної ради

19 грудня відбудеться сесія Буської районної ради

19 грудня в приміщенні сесійної зали (вул.Львівська,2, ІІІ поверх) відбудеться XXXVIІ сесія Буської районної ради VII скликання.

Депутати планують розглянути та прийняти рішення з питань порядку денного:
1. Про порядок денний тридцять сьомої сесії Буської районної ради сьомого скликання.
2. Про встановлення меж зон санітарної охорони Олеського родовища мінеральних лікувально-столових вод.
3. Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку центру військово – патріотичного виховання молоді в Буському районі у 2020 році.
4. Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2019 рік.
5. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам.
6. Про районний бюджет Буського району на 2020 рік.
7. Про прогноз районного бюджету Буського району на 2021 -2022 роки.
8. Про затвердження кошторису видатків загального фонду, структури та штатного розпису працівників виконавчого апарату Буської районної ради на 2020 рік.
9. Про затвердження районної Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Буської районної ради «Буська центральна районна лікарня» на 2020 – 2021 роки.
10. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Буської районної ради «Буська центральна районна лікарня» на 2020 рік.
11. Про затвердження Програми сприяння ефективності роботи органів виконавчої влади Буського району на 2020 рік.
12. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Буського району на 2018-2020 роки.
13. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Буського району на 2019-2020 роки.
14. Про внесення змін до Програми використання коштів, що надходять до районного бюджету у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва щодо проведення інвентаризації земель з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на 2019-2020 роки.
15. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю Буського району на 2020рік.
16. Про затвердження Програми про фінансування видатків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян усіма видами транспорту загального користування на приміських та міжміських маршрутах у Буському районі Львівської області на 2020 рік.
17. Про затвердження Програми підтримки громадян – жителів Буського району, які підуть служити на військову службу за контрактом до Збройних сил України у період з 2020 – 2021 рр.
18. Про затвердження протоколу постійної комісії з питань комунальної власності, ЖКГ, будівництва та промисловості, роботи з засобами масової інформації та договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Буського району.
19. Про надання згоди на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад Буського району.
20. Про ініціювання створення Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини».
21. Різне.