Головна Політика Андрій Білоус зустрівся з Головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим

Андрій Білоус зустрівся з Головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус та голова Львівської ОДА Олег Синютка обговорили питання двосторонньої співпраці з Головою Представництва НАТО в Україні, директором Офісу зв’язку НАТО Александером Вінніковим, який прибув на Львівщину для участі у виїзному засіданні Військового комітету НАТО.

На початку зустрічі Андрій Білоус наголосив, що активна діяльність на Львівщині Представництва НАТО в Україні викликає захоплення.

«Напрямки Вашої діяльності перетинаються з пріоритетами в нашій роботі. Звичайно, ми як місцева влада не маємо жодного стосунку до воєнних навчань, однак до напрямку медичної, психологічної реабілітації, а також модернізації військової освіти і здійснення соціальної адаптації – маємо безпосередню причетність. Відчуваємо наскільки це важливо для громадян України, учасників війни, військовослужбовців. Тому ваша допомога для нас є дуже важливою. Упевнений, що стандарти НАТО – це не тільки військові і рівня життя стандарти, а й високі стандарти демократії», – сказав він.

Варто зауважити, що сторони обговорили загальнодержавну ситуацію в Україні, стан та перспективи взаємовідносин Україна – НАТО, а також зосередилися на реалізації низки проектів на Львівщині.

Довідково:

А. Вінніков перебуває на Львівщині 18-19 квітня в зв’язку із запланованим закритим виїзним засіданням Військового комітету НАТО на рівні військових представників. Також він відвідає Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного у Львові та Міжнародний центр миротворчості та безпеки – Яворівський військовий полігон. Метою візиту є продовження воєнно-політичного діалогу між Україною та НАТО, обговорення пріоритетних напрямів розвитку військового співробітництва та ознайомлення делегації НАТО зі змінами безпекової обстановки в Україні та навколо її кордонів.

Додамо, що Військовий комітет НАТО — військовий орган НАТО найвищої інстанції. Він є основним органом військової консультативно-дорадчої допомоги для цивільних керівних органів НАТО — Північноатлантичної ради та Групи ядерного планування.