Головна Політика Бюджетна комісія Львівської облради погодила зміни до бюджету на 2017 рік

Бюджетна комісія Львівської облради погодила зміни до бюджету на 2017 рік

4 грудня, постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку погодила зміни до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік.

Запропоновано збільшити обсяг обласного бюджету на 61 млн грн, з яких  26,4 млн грн – перевиконання планових показників на 1 листопада, медична субвенція для фінансування заробітної плати галузі охорони здоров’я – 27,37 млн грн, а також субвенція з держбюджету на будівництво, реконструкцію будинків для дітей-сиріт – 7,3 млн грн.

Відтак у результаті внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету галузі додатково отримають фінансовий ресурс. Зокрема, галузі освіти додатково пропонується передбачити 995 тис грн, охорони здоров’я – 32,9 млн грн, соціального захисту – 4,9 млн грн, фізичної культури – 2,1 млн грн, туризму – 100 тис грн.

Окремо бюджетна комісія за пропозицією Олега Домчака проголосувала за виділення 2,2 млн грн на придбання карети екстреної швидкої допомоги.

Вищеназвані зміни до обласного бюджету на 2017 рік депутати розглянуть завтра, 5 грудня, під час засідання сесії обласної ради.

За словами Олега Домчака, основна мета цього перерозподілу – це вирішення проблеми по фінансуванню дефіциту заробітної плати для бюджетних установ та першочергових видатків. «До кінця року очікуємо перевиконання – 35 млн грн, з яких левова частка піде на виплату заробітної плати бюджетникам», – зауважив голова комісії.