Головна Політика Бюджетна комісія проголосувала «за» придбання карет швидкої допомоги та виділення коштів для...

Бюджетна комісія проголосувала «за» придбання карет швидкої допомоги та виділення коштів для перинатального центру

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку сьогодні, 15 березня, підтримала внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2018 рік в частині перевиконання і вільних залишків.

За словами голови комісії Олега Домчака, кошти у сумі 160 млн грн, які є перехідними, першочергово будуть використанні на покриття дефіциту в оплаті праці для установ різних галузей, де не вистачає коштів до кінця року – майже 70 млн грн.

Крім того, у зв’язку з тим, що подано багато заявок на Конкурс проектів місцевого розвитку, члени комісії додали 13 млн на цю програму. Майже 30 млн грн спрямовано на придбання 7 карет швидкої медичної допомоги і облаштування пункту керування екстреною медичною допомогою. На підтримку різних видів спорту виділено 3 млн грн. Для перинатального центру передбачили 27 млн грн на закупівлю медичного обладнання, щоб запустити першу чергу.

«Цим ще раз декларуємо, що ми з обласного бюджету підтримували і будемо підтримувати перинатальний центр», – підсумував Олег Домчак.

Варто додати, що вищеназвані пропозиції до бюджету, а також низку інших ініціатив, розглянуть на сесії Львівської обласної ради у вівторок, 20 березня.