Головна Політика Бюджетна комісія проголосувала «за» придбання карет швидкої допомоги та виділення коштів для...

Бюджетна комісія проголосувала «за» придбання карет швидкої допомоги та виділення коштів для перинатального центру

1222

Бюджетна комісія проголосувала «за» придбання карет швидкої допомоги та виділення коштів для перинатального центру

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку сьогодні, 15 березня, підтримала внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2018 рік в частині перевиконання і вільних залишків.

За словами голови комісії Олега Домчака, кошти у сумі 160 млн грн, які є перехідними, першочергово будуть використанні на покриття дефіциту в оплаті праці для установ різних галузей, де не вистачає коштів до кінця року – майже 70 млн грн.

Крім того, у зв’язку з тим, що подано багато заявок на Конкурс проектів місцевого розвитку, члени комісії додали 13 млн на цю програму. Майже 30 млн грн спрямовано на придбання 7 карет швидкої медичної допомоги і облаштування пункту керування екстреною медичною допомогою. На підтримку різних видів спорту виділено 3 млн грн. Для перинатального центру передбачили 27 млн грн на закупівлю медичного обладнання, щоб запустити першу чергу.

«Цим ще раз декларуємо, що ми з обласного бюджету підтримували і будемо підтримувати перинатальний центр», – підсумував Олег Домчак.

Варто додати, що вищеназвані пропозиції до бюджету, а також низку інших ініціатив, розглянуть на сесії Львівської обласної ради у вівторок, 20 березня.