Головна Політика Буська міська рада під тиском громади почала виліковуватись від «Аквафобії»

Буська міська рада під тиском громади почала виліковуватись від «Аквафобії»

В районній газеті «Воля народу» від 27.08.2015 року було опубліковано статтю «Вже давно не «Галицька Венеція» або Аквафобія міської влади». У ній йшлось про небажання Буської міської влади прийняти міри для забезпечення бужан умовами для літнього пляжного відпочинку. Зокрема описано озеро «Комсомольське» в центрі Буська, його не привабливе становище, непридатність для риболовлі і купання… 

   Зважаючи на те, що міська влада вперто не помічала страшний, екологічно-небезпечний стан Буського водоймища, ініціативною групою небайдужих бужан було прийняте рішення розпочати збір підписів мешканців Буська під зверненням до Громадського руху «Народний контроль» з проханням допомогти вплинути на міську владу, щоб нею були прийняті міри по порятунку озера «Комсомольське». На даний момент зібрано 164 підписи. Громадська позиція бужан дала свій результат. Отримано офіційну відповідь міського голови із запевненням про те, що «Виділення коштів відносно впорядкування водойми у відповідності з «Правилами охорони життя людей на водних об’єктах України» буде розглядатись в 2016 році на бюджетній сесії Буської міської ради».
   Звичайно, як говорять в народі, «казав пан кожух дам – та тільки слова його теплі!» Та на те і з’явилась у Буському районі Громадська організація «Народний контроль». За підтримки Буської громади ми не дозволимо словам мера зависнути в повітрі. А для більшої дієвості ми продовжимо збирати підписи бужан, яким не байдужа доля Буської перлини – «Комсомольського озера». Підписи свої можна залишити під зверненням, яке знаходиться у наметі Громадського руху «Народного контролю». Цей намет знаходиться на території Буської автостанції по вівторках і п’ятницях, з 10.00 до 14.00 год. Дуже сподіваюсь, що байдужих до долі нашого озера в місті Буську не знайдеться. Бо наше озеро, як мала дитина потребує допомоги. Повірте, воно нам віддасть сторицею. За допомогою громади ми заставимо міську владу створити Буський природній Аквапарк. Озеро стане окрасою нашого міста, буде можливість бужанам скупатись в літню спеку, рибакам порибалити… Нам не прийдеться їздити у пошуках водяної прохолоди поза межі Буського району.
   А Буській міській владі на останок от що скажу – Ваше щастя, що ні озеро, ні Західний Буг – не мають голосу. Бо від їхнього стогону і плачу, Ви б не змогли так спокійно владарювати в Буській міській раді.
Роман ЯКИМОВИЧ, 
мешканець м. Буськ