Головна Політика Буська «Свобода» проти екс-«свободівця»

Буська «Свобода» проти екс-«свободівця»

Між головним «свободівцем» району та екс-«свободівцем» пробігла чорна кішка.

   Ще донедавна між головою Буської РО ВО «Свобода» Богданом Гринишиним і колишнім заступником голови Буської РДА, «свободівцем» Миколою Чучманом панувала тісна дружба та співпраця. Здавалося, що так буде вічно. Бо коли Богдан Гринишин працював разом зі своїм колегою по партійному цеху в стінах райдержадміністрації майже на кожних зустрічах та нарадах, він нахвалював і захищав свого вихованця, підставляв дружнє плече, а зараз готовий його втопити в діжці дьогтю. Що ж сталося між найкращими друзями?
   За нашими джерелами, ймовірною причиною конфлікту стало те, що екс-заступник голови Буської РДА Микола Чучман написав заяву про вихід з партії. Таке рішення очевидно Богдану Гринишину аж ніяк не сподобалось. Тому один з одним побили горщики і розпрощались.
   Ми звернулися за коментарем до самого Миколи Чучмана. За його словами, він вийшов з партії, бо на це виникла серйозна причина, яку він не захотів коментувати. «Я не тримаю зла на партію і їх представників», – додав екс-«свободівець».
   На наше прохання прокоментувати конфлікт, голова Буської РО «Свобода» Богдан Гринишин проігнорував, очевидно не хоче псувати собі виборчий рейтинг. 
   До речі, за останній рік лави районної організації «Свободи» покинули щонайменше п’ятеро осіб.
Інна ГОНЧАРУК,
Буський медіа-портал