Головна Політика Буський район можуть поділити на шість територіальних громад

Буський район можуть поділити на шість територіальних громад

Сьогодні у Буську голови сільських, селищних та міської рад району, депутати районної ради, керівники райдержадміністрації обговорили концепцію адміністративно-територіального поділу Буського району. Правда, завдяки керівнику апарату Буської РДА Євгену Кичурчаку, журналістів Буського порталу про обговорення навіть не повідомили.

Дав слово – тримай!

    Складається враження, що у пана Кичурчака, чи то пам'ять погана, чи просто обіцянки не хоче виконувати. Отож доводиться державному службовцю нагадати, що ще тиждень тому, журналіст Буського порталу особисто звертався до нього за коментарем з приводу проекту адміністративно-територіального поділу Буського району. Тоді Євген Кичурчак коментувати нічого не захотів, а лише пообіцяв, як тільки будуть перші обговорення проекту на них запросять усіх представників ЗМІ (!) району. Про це свідчить диктофонний запис розмови, який є у власності редакції Буського порталу. Ех, не дотримувався обіцянки!
  На обговорення орієнтовної схеми майбутнього поділу району було запрошено тільки працівників обраних ЗМІ району, а незалежний ресурс вирішили проігнорувати. Такої закритості місцевої влади я не пам'ятаю навіть за попереднього злочинного режиму. Хочеться задати запитання керівникам Буської РДА: «Де обіцяна прозорість?» .

З 27-ми місцевих рад – 6 об'єднаних громад?

   Однак повернімося до проекту адміністративно-територіального поділу Буського району. Згідно з цією концепцією, у Буському районі із 27-ми місцевих рад можуть залишитись лише 6 об'єднаних громад, таким чином суттєво вдасться скоротити управлінський апарат. Міжвідомча координаційна комісія з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у Буському районі подала на розгляд свої пропозиції.
  Про те, які висловлювалися думки та бачення з цього приводу, ми не можемо повідомити, так як журналістів Буського порталу там не було, тому дезінформувати не будемо.
  Відомо, що остаточні пропозиції щодо плану розвитку об'єднаних громад Буського району мають бути сформовані до 18 травня. Обговорення реформи продовжиться у вівторок за участю представників Львівської ОДА. Журналісти Буського порталу вже завітають БЕЗ запрошення.
Роман МАТВІЮК
/Буський медіа портал/