Головна Політика Центр медицини катастроф отримав нові машини швидкої допомоги

Центр медицини катастроф отримав нові машини швидкої допомоги

Сьогодні, 14 листопада, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк взяв участь в урочистій передачі двох машин швидкої допомоги вітчизняного виробництва, які закуплені для Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за кошти обласного бюджету.

Автомобілі швидкої допомоги класу “В” мають необхідне обладнання для надання екстреної медичної допомоги та транспортування пацієнта, що потребує медичного супроводу.

“Два сучасних автомобілі швидкої допомоги – це, безумовно,  крапля в морі. Сьогодні по Львівщині їздить всього-на-всього 130 швидких, та й ті старі і постійно ламаються. Маємо над чим працювати. Згідно з нормативами, на 10 тисяч населення має припадати одна швидка. Вже у бюджеті на наступний рік будемо закладати суттєву суму на придбання відповідних спеціалізованих авто. Перед нами мета – забезпечити людей можливістю отримати першу медичну допомогу професійно і вчасно», – зазначив Володимир Гірняк.

Слід додати, що загальна вартість “швидких” становить 4 млн гривень, автомобілі придбані за кошти обласного бюджету для оновлення рухомого складу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Центр медицини катастроф отримав нові машини швидкої допомоги