Головна Політика Черги на пунктах пропуску і евакуаційні потяги: головне за добу на Львівщині

Черги на пунктах пропуску і евакуаційні потяги: головне за добу на Львівщині

Очільник Львівської ОВА розповів, як минула доба в області. Він наголосив, що повітряних тривог не було.

Окрім цього, двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 40 людей.

Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 504 особи.

Поліція області опрацювала 1299 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.

Також, на всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 18 тисяч 807 людей. На в‘їзд – 16 тисяч 52, з них українців – 14 тисяч 103.

500 молодих людей зі Львівщини можуть взяти участь у навчанні з розвитку молодіжного підприємництва. Проєкт передбачає навчання за такими напрямами: 3D-графіка, вступ до IT, технологія розвитку стартапів, робототехніка та інтернет речей, експлуатація безпілотників, біотехнології. Кожен учасник розробить та презентуватиме власний бізнес-проєкт. Найкращі реалізують за кошти інвесторів. Навчання триватиме три місяці у межах проєкту «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО», який реалізовує Tech StartUp School у грантовій співпраці з проєктом USAID «ГОВЕРЛА». Він розрахований як на молодь з числа ВПО, так і на місцевих жителів Львівщини. Деталі і реєстраційна форма – за посиланням.

Станом на цю годину на пунктах пропуску є черги із транспортних засобів: «Рава-Руська» та «Краківець» – вантажівки в обох напрямках, легкові машини та автобуси на виїзд; «Шегині» – вантажівки та легкові автомобілі по обидві сторони кордону, автобуси на виїзд; «Угринів» та «Грушів» – легкові автомобілі на виїзд, вантажівки на в’їзд; «Смільниця» – вантажівки на в’їзд.