Головна Політика Делегація з Львівщини доправила у Донецьку область гуманітарну допомогу

Делегація з Львівщини доправила у Донецьку область гуманітарну допомогу

 

Сьогодні у Покровськ Донецької області доставили бронежилети, спальники, ліки, засоби гігієни, снеки та продуктові набори для жителів міста від донорів з Німеччини, Люксембургу, Польщі, Словенії, Словаччини та інших країн. Про це повідомив начальник Львівської ОВА.

Також передали амуніцію від Асоціації українців у Люксембурзі «LUkrainians» та Львівського оборонного кластера.

Передачу гуманітарних вантажів ініціювали Львівська ОВА, Міжнародний штаб допомоги українцям та Національна поліція України. Їх передали місцевим жителям, ЗСУ, прикордонникам, ДСНС та Нацполіції.

«Низький уклін усім воїнам, правоохоронцям та надзвичайникам. Ви – справжні Титани у цій непростій боротьбі. А також усім, хто своєю щоденною працею підтримує наших Титанів. Переможемо!», – зазначив начальник Львівської ОВА.

Також він висловив подяку за допомогу з трансфером гумдопомоги Олександру Тіщенку – керівнику Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Передача вантажів військовим відбулась за присутності голови МШДУ Ганни Крисюк, заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода та Руслана Горяченко — начальника Управління дотримання прав людини Національної поліції України. Онлайн до військових долучився партнер, координатор МШДУ в Люксембурзі та президент Асоціації українців у Люксембурзі «LUkrainians» Микола Жаров.

Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) — це світове об’єднання благодійних фондів, організацій, бізнес-спільнот, ЗМІ, державних органів влади, торгових палат з 80 країн світу. Сайт -https://dopomoha.org.ua

Делегація з Львівщини доправила у Донецьку область гуманітарну допомогу