Головна Політика Депутатська комісія розглянула питання акціонерів АТ «Львівгаз» щодо ініціатив облради передати газотранспортні...

Депутатська комісія розглянула питання акціонерів АТ «Львівгаз» щодо ініціатив облради передати газотранспортні мережі для потреб територіальних громад Львівщини

Сьогодні, 4 серпня, відбулося засідання постійної комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу.

«Комісія розглянула низку звернень від мешканців громад, які стосуються, зокрема, скорочення мережі відділень АТ «Укрпошта», ремонту доріг, усунення наслідків надзвичайних ситуацій у громадах через великі опади дощу. Частину звернень ми скерували в профільні департаменти Львівської ОВА для вирішення питань по суті», – поінформував заступник голови комісії Тарас Подвірний.

Депутати також опрацювали звернення ПАТ «Газтек» про відсутність повноважень у працівників АТ «Львівгаз» на вчинення правочинів про відчуження прав на газопроводи.

«ПАТ «Газтек» повідомляє обласну раду і територіальні громади Львівщини про те, що АТ «Львівгаз» не має права вчиняти дії щодо зміни договорів оренди на комунальні газопроводи.

Це є підтвердженням правильності ініціативи обласної ради щодо передачі газопроводів АТ «Львівгаз» у спільну власність територіальних громад Львівської області.

Передача газових мереж територіальним громадам дозволить ефективніше їх експлуатувати, а в перспективі дасть можливість, якщо це дозволятимуть ринкові умови, зменшити тариф на транспортування газу», – пояснив Тарас Подвірний.

НАГАДАЄМО, 25 липня Львівська обласна рада прийняли звернення до Кабінету Міністрів України, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Фонду державного майна України і НАК «Нафтогаз України» щодо прийняття рішення про інвентаризацію та передачу газорозподільних систем та їх складових у спільну власність територіальних громад Львівської області.

16 лютого 2021 року Львівська обласна рада ухвалила РІШЕННЯ № 44 «Про передачу газорозподільних систем у спільну власність територіальних громад Львівської області».