Головна Політика Депутати Буської районної Ради прийняли більше 20 рішень

Депутати Буської районної Ради прийняли більше 20 рішень

3 серпня, у літній спекотний день, відбулося пленарне засідання 19 сесії районної ради 7 скликання. До порядку денного сесії було внесено більше 20 питань. Вів засідання голова Буської районної ради Богдан Глова. У традиційній перед початком роботи сесії керманич заради зачитавши відповіді, які надійшли відповідно до запитів від центральних органів влади з тих чи інших питань.

У «розминці» слово мала представник ветеринарів району Марія Нурієва, яка розповіла депутатам про стан галузі, проблеми, серед яких основною є недостатнє фінансування з обласного бюджету, що складає 60% від потреб, закликала депутатів знайті та виділити необхідні кошти з районного бюджету на функціонування галузі ветеринарної медицини в Буському районі.

У свою чергу, депутат Василь Кашуба звернув увагу присутніх на необхідність здійснення санітарного контролю під час проведення виїзної торгівлі біля ринку «Галвет» у Буську підприємцями, які випікають хлібобулочні вироби, продають баштанні культури. За його словами, баштанні культури (дині, кануви тощо) продаються без жодних відповідних документів щодо якості.

ДЕПУТАТИ БУСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПРИЙНЯЛИ БІЛЬШЕ 20 РІШЕНЬ

Депутат
Володимир Пристач запропонував вивчити ситуацію, яка склалася з проводовим радіо в районі: радіоточок стає все менше, а впровадження районного ФМ-радіо розтягнулося в часі. На його думку, процес його впровадження необхідно пришвидшити, районне радіо має на себе заробляти, надавати рекламні послуги, охоплювати максимальну кількість слухачів. Голова райради Богдан Глова запропонував наступної сесії заслухати директора Буського радіо Євгена Ярему з питання виконання районної програми впровадження ФМ-радіо в районі.

Ще один депутат Михайло Гаєвський висловив підтримку Звернення Буської РДА, щодо ситуації, яка склалася з смертністю і травматизмом на дорогах і поділився своїми думками щодо необхідності продовження реформування роботи Національної поліції.

Після «розминки» депутати приступили до роботи. З кожного питання, депутати прийняли відповідні рішення, підтримавши пропозиції профільних депутатських комісій. Зазначимо, що проведенню засідання сесії передувала скрупульозна робота депутатів у постійних комісіях. Засідання президії районної ради, що відбулося напередодні, погодило порядок денний сесії.

Сьогодні у роботі сесії взяли участь 23 депутати із 34-х. Всі питання порядку денного депутати одноголосно підтримували рішеннями. До речі, рішення представлені на сайті районної ради. По деяких із них, ми розповімо у наступних наших публікаціях.