Головна Політика Депутати облради обурені антиукраїнськими виступами, що відбулися біля Посольства України у Варшаві....

Депутати облради обурені антиукраїнськими виступами, що відбулися біля Посольства України у Варшаві. Звернення

Депутати обласної ради звернулися до Міністерства закордонних справ України та СБУ щодо реагування на антиукраїнські виступи біля Посольства України у Варшаві. Відповідне звернення підтримали під час сесії  20 березня.

«Львівська обласна рада висловлює своє обурення подіями, що відбулися 19 березня 2018 року біля Посольства України у Варшаві, коли група радикалів із символікою польських організацій спалила портрети Героїв України Степана Бандери та Романа Шухевича.

Особливо цинічним виглядає те, що зазначені дії відбулися за участі депутата Сейму Республіки Польща Роберта Вінніцького, який вчинив наругу над символом національно-визвольної боротьби України – червоно-чорним прапором і розтоптав його перед камерами.

З огляду на це, ми, депутати Львівської обласної ради, вимагаємо від Міністерства закордонних справ України та СБУ негайної і жорстокої реакції. Зокрема, вважаємо необхідним оголосити згаданого депутата Сейму Республіки Польща персоною, не бажаною для перебування в Україні», – йдеться у тексті звернення.