Головна Політика Для очищення доріг Львівщини від снігу задіяли 158 одиниць техніки

Для очищення доріг Львівщини від снігу задіяли 158 одиниць техніки

На території Львівської області працює снігоочисна техніка. Про це інформують у департаменті дорожнього господарства Львівської ОДА.

Уночі , 8 грудня, для очищення доріг державного та місцевого значення від снігу задіяли 158 одиниць техніки. Використали 1701,4 тонн піщано-соляної суміші для механізованої та ручної підсипки.

Відтак, Служба автомобільних доріг у Львівській області задіяла 100 одиниць техніки та використала  1118,4 тонн піщано-соляної суміші. Своєю чергою, департамент дорожнього господарства облдержадміністрації залучив до очищення доріг 58 технічних засобів та використав   583 тонн піщано-соляної суміші.

На території Львівської області температура від -1°С до -7°С. Метеорологи попереджають про ожеледицю, яка буде на дорогах усіх західних областей. Просимо водіїв бути уважними та обережними за кермом.

Львівська облдержадміністрація закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху. У разі виявлення не розчищених або не посипаних доріг звертайтесь на гарячу лінію області “112”.