Головна Політика Для підприємців області на сайті Львівської ОВА працює розділ «Регуляторні акти»

Для підприємців області на сайті Львівської ОВА працює розділ «Регуляторні акти»

Тут відображена інформація про регуляторні процедури (базові правила) або вимоги, які впливають на ведення бізнесу.

Оперативно відстежувати, що змінилося для бізнесу та влади, основні регуляторні новації за рік в інтересах громадськості можна у розділі «Регуляторні акти» на сайті Львівської обласної військової адміністрації.

Про це інформують у департаменті економічної політики ЛОВА.

В активному функціоналі перелік регуляторних актів на «Порталі відкритих даних Львівщини»: https://bit.ly/45MgYql доступно відображено інформацію про регуляторні процедури (базові правила) або вимоги, які впливають на ведення бізнесу. Вони розповсюджують свою дію як на всю область, так і конкретні локальні території в межах Львівщини, та характеризують економічну активність і клімат бізнес-середовища.

Фокус регуляторної діяльності на таких речах як:

– вирішення існуючої проблеми через прозоре регулювання господарських відносин;

– досягнення максимально можливих позитивних результатів;

– баланс інтересів суб’єктів господарювання, мешканців та держави.

«Ви маєте ідеї для бізнесу, які хочете втілювати вже від сьогодні? Вам слід дізнатись, що гарантує безпеку Вашого бізнесу та може спростити життя.

Наше спільне завдання – не допускати прийняття регуляторних актів, які є непослідовними, або не узгоджуються чи дублюють чинні регуляторні акти. Кожен підприємець може долучитися та надати, відповідно до вимог чинного законодавства, свої пропозиції та зауваження. Такі пропозиції ретельно вивчаються розробниками, обговорюються та включаються до проєкту або аргументовано відхиляються.

У результаті на виході маємо збалансовані регулювання, які позитивно впливають на розвиток підприємництва, є результативними для діяльності органів місцевого самоврядування, формують ґрунт для покращення бізнес-клімату та, власне, якості життя мешканців», – зазначили у департаменті економічної політики.