Головна Політика Двісті днів незламності України: як Львівська область прожила ці дні мовою цифр

Двісті днів незламності України: як Львівська область прожила ці дні мовою цифр

Загальна тривалість повітряних тривог на Львівщині – 7 діб 16 годин 22 хвилини – загальна. Від 24 лютого вони лунали 191 раз. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Майже 3 мільйони українців виїхали через пункти пропуску у Львівській області, майже 4 мільйони наших громадян повернулися через ці ПП в Україну.

На Львівщині офіційно проживають 250 тисяч людей з числа ВПО: 75 тисяч – діти, 32 тисячі пенсіонерів, 8 тисяч людей з інвалідністю, 121 тисяча людей працездатного віку. У піковий період в нашій області проживали понад 630 тисяч вимушених переселенців.

Майже 1600 внутрішньо переміщених людей пройшли реабілітаційне лікування на Львівщині. Найбільше – з Донецької, Харківської, Луганської та Дніпропетровської областей. Понад 800 пацієнтів ми відправили зі Львівщини на лікування за кордон. 200 людей мали травми та поранення, ще близько 500 – онкологію, решта – інші патології.

У Львівську область релокувалось 206 бізнесів. Це дозволило створити 4900 нових робочих місць. За галузями найбільше підприємств легкої промисловості, машинобудування й металообробки. Загальна сума інвестицій у будівництво трьох нових підприємств на Львівщині у будівельній, харчовій та логістичній галузях складає 32,5 мільйони євро.

У межах Програми підтримки бізнесу у Львівській області, яку розробила на період воєнного стану Львівська ОВА, 134 місцеві та релоковані підприємства отримали фінансову допомогу на загальну суму 31 мільйон гривень.

Близько 500 тисяч людей з евакуаційних потягів зустріли на Головному залізничному вокзалі Львова волонтери медико-психологічної допомоги, яка працює під егідою Львівської ОВА з перших днів повномасштабної війни. Близько 100 тисячам людей вони надали першу медичну допомогу.

Майже 800 особам допомогли в Офісі підтримки родин військовослужбовців та членів їхніх сімей, який відкрили з ініціативи Львівської ОВА.

За вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним заволодінням гуманітарною допомогою на Львівщині притягують до відповідальності 11 осіб. 6 осіб – за фактами незаконного збуту бронежилетів та касок; 5 осіб – за фактами незаконного збуту автомобілів, призначених для ЗСУ.

Фахівці СБУ у Львівській області перевірили від 24 лютого понад 12 тисяч 800 осіб. Зареєстрували 66 кримінальних проваджень щодо вчинення злочинів проти основ національної безпеки. 36 особам оголосили про підозру. Виявили корегувальника ракетних ударів, агентів російських спецслужб, колаборантів.

«За ці 200 днів маємо також новини, які по-особливому сповнені радістю та надією. Близько 8 тисяч 200 пар одружились на Львівщині, серед них – 150 воїнів, які були на своєму весіллі дистанційно. Майже 9 тисяч українців народилась у нашій області від початку повномасштабної війни. Понад 1400 з них – від матерів, які вимушено покинули домівки. Дякуємо нашим титанам – бійцям та бійчиням, які впродовж 200 днів великої війни надійно захищають Україну від усіх посягань ворога та повертають наші землі й наших людей під синьо-жовтий стяг. Дякую також Президентові, уряду, усім міністрам за те, що ми працюємо у синергії і перебуваємо на постійному зв‘язку», – наголосив Максим Козицький.