Головна Політика Готові підтримати проекти, які будуть корисними Вашій країні і нашому регіону, –...

Готові підтримати проекти, які будуть корисними Вашій країні і нашому регіону, – Олександр Ганущин – Послу Азербайджану

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Львівської ОДА Олег Синютка під час зустрічі з делегацією на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худаяром оглу Худієвом обговорили вектори двостороннього співробітництва в галузях економіки, агропромислового розвитку, інфраструктури, енергетики, туризму.

На початку зустрічі керівники області подякували Азербайджанській Республіці в особі Азера Худієва за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також привітали гостя з 100-річчям встановлення дипломатичних відносин між Україною та Азербайджаном.

Готові підтримати проекти, які будуть корисними Вашій країні і нашому регіону, - Олександр Ганущин – Послу Азербайджану

Говорячи про сприятливий інвестиційний клімат на Львівщини, Олександр Ганущин, порадив гостям, звернути увагу на потенціал Карпат, зокрема на не повністю ще розкритий курортний потенціал Трускавця. «Карпати для нас – один з основних векторів роботи, яким ми займаємося не тільки у Львівській області, а й залучаємо в цей процес сусідні області для реалізації спільних проектів розвитку Карпат», – розповів голова облради.

Крім того, аби налагодити тіснішу співпрацю з Азербайджанською Республікою, Олександр Ганущин запросив Надзвичайного та Повноважного Посла взяти участь у ІІІ Форумі місцевого розвитку в Трускавці в червні.

Готові підтримати проекти, які будуть корисними Вашій країні і нашому регіону, - Олександр Ганущин – Послу Азербайджану

Керівники області обговорили з  гостями можливу співпрацю в реалізації інфраструктурних проектів, зокрема «Євроколія (вантажна) «Шегині – Родатичі» (сухий порт)», «Євроколія Варшава – Львів» та будівництво концесійної автомобільної дороги «Львів – Краковець».

Варто зауважити, що член делегації, засновник міжнародної будівельної компанії NATES Коркмаз Пашаєв висловив зацікавленість у реалізації вищеназваних проектів.

Також сторони торкнулися теми інвестування в альтернативну енергетику, агропромисловий комплекс, вугільну промисловість, гірськолижні курорти, ІТ.

Відтак узагальнені пропозиції передали партнерам із Азербайджану для ухвалення ними кінцевих рішень про інвестування.

«Ми налаштовані працювати на довгострокову перспективу з Україною, зокрема Львівщиною. Оскільки є дуже гарні відгуки азербайджанських інвесторів про роботу у вашій області», – сказав пан Посол.

Крім того, він розповів про гуманітарні проекти, що реалізуються на Львівщині під егідою Посольства Азербайджанської Республіки в Україні, зокрема придбання для 1-ї міської клінічної лікарні ім. Князя Лева (м. Львів) дороговартісного медичного обладнання.

«Готові підтримати перспективні проекти, які будуть корисними Вашій країні і нашому регіону», – сказав у відповідь Олександр Ганущин.