Головна Політика Готові підтримати проекти, які будуть корисними Вашій країні і нашому регіону, –...

Готові підтримати проекти, які будуть корисними Вашій країні і нашому регіону, – Олександр Ганущин – Послу Азербайджану

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Львівської ОДА Олег Синютка під час зустрічі з делегацією на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худаяром оглу Худієвом обговорили вектори двостороннього співробітництва в галузях економіки, агропромислового розвитку, інфраструктури, енергетики, туризму.

На початку зустрічі керівники області подякували Азербайджанській Республіці в особі Азера Худієва за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також привітали гостя з 100-річчям встановлення дипломатичних відносин між Україною та Азербайджаном.

Говорячи про сприятливий інвестиційний клімат на Львівщини, Олександр Ганущин, порадив гостям, звернути увагу на потенціал Карпат, зокрема на не повністю ще розкритий курортний потенціал Трускавця. «Карпати для нас – один з основних векторів роботи, яким ми займаємося не тільки у Львівській області, а й залучаємо в цей процес сусідні області для реалізації спільних проектів розвитку Карпат», – розповів голова облради.

Крім того, аби налагодити тіснішу співпрацю з Азербайджанською Республікою, Олександр Ганущин запросив Надзвичайного та Повноважного Посла взяти участь у ІІІ Форумі місцевого розвитку в Трускавці в червні.

Готові підтримати проекти, які будуть корисними Вашій країні і нашому регіону, - Олександр Ганущин – Послу Азербайджану

Керівники області обговорили з  гостями можливу співпрацю в реалізації інфраструктурних проектів, зокрема «Євроколія (вантажна) «Шегині – Родатичі» (сухий порт)», «Євроколія Варшава – Львів» та будівництво концесійної автомобільної дороги «Львів – Краковець».

Варто зауважити, що член делегації, засновник міжнародної будівельної компанії NATES Коркмаз Пашаєв висловив зацікавленість у реалізації вищеназваних проектів.

Також сторони торкнулися теми інвестування в альтернативну енергетику, агропромисловий комплекс, вугільну промисловість, гірськолижні курорти, ІТ.

Відтак узагальнені пропозиції передали партнерам із Азербайджану для ухвалення ними кінцевих рішень про інвестування.

«Ми налаштовані працювати на довгострокову перспективу з Україною, зокрема Львівщиною. Оскільки є дуже гарні відгуки азербайджанських інвесторів про роботу у вашій області», – сказав пан Посол.

Крім того, він розповів про гуманітарні проекти, що реалізуються на Львівщині під егідою Посольства Азербайджанської Республіки в Україні, зокрема придбання для 1-ї міської клінічної лікарні ім. Князя Лева (м. Львів) дороговартісного медичного обладнання.

«Готові підтримати перспективні проекти, які будуть корисними Вашій країні і нашому регіону», – сказав у відповідь Олександр Ганущин.